חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> הרמוזו Hermozo >>> אודות

תפריט

אודות - הרמוזו אולם וגן אירועים

הרמוזו מציע לכם בחוץ או בפנים- בכל מקום שתבחרו לקיים חתונה או אירוע אחר תיהנו מהיוקרה, מהעיצוב, מסידורי הפרחים הנהדרים, מהווילונות הצחורים המחפים את החופה כהינומה, את מראה היער המוסיף נופף פסטורלי למתחם האירועים העירוני.

לרשותכם אולם המכיל 400 מקומות ואולם שמספר המקומות בו כפול. מערכת שמע משוכללת, תאורה ססגונית, מסכים להצגת קליפים, וכל נפלאות המולטימדיה הופכים האת הרמוזו למקום טבעי ומועדף לא רק לקיום חתונות אלא לאירועי חברה, לאירועים עסקיים,  הסוויטות המהודרות מציעות לכם מיקום להכנות ולהירגעות לפני האירוע ואחריו. לרשותכם שפים המציעים מגוון עשיר של תפריטים, אשר מושלים בהם בכיפה חומרים טריים ואיכותיים, שילובים יצירתיים בין טעמים, מרקמים וניחוחות של טובי המטבחים בעולם. אתם מוזמנים לטעום לפני ההחלטה.

 

הרמוזו הוא, כפי שניבט מסרטות התדמית, אולם מפואר עם סידור שולחנות מרהיב, דקורציה, מרחב תנועה, מיזוג מושלם של יופי וטבע לחתונה מרגשת שתיזכר עוד שנים רבות. מערכת סאונד ומולטימדיה תהפוך את האירוע שלכם לחגיגה של כל החושים. הסרטון מלווה ומכניס אתכם אל קודש הקודשים של הרמוזו תוך כדי התעכבות על מאפייניו הייחודיים ההופכים אותו לאולם כה מבוקש.

 

טבעי להתלבט אבל ממש אין סיבה- עיניכם הרואות עדות: כל מה שניתן לייחל לו ולחלום עליו בחתונה שלכם מתגשם כאן, כפי שעשויים להעיד זוגות רבים שמודים לנו עד היום על כך שהתחתנו כאן, במקום שבו כפה חתונתם לחוויה מכוננת.

אנחנו 20 דקות מתל אביב ומירושלים ושבע דקות מכביש שש – מקום נגיש ואסרטגי.

 

נשמח לראות אתכם בוחרים בנו מתוך אמונה ושכנוע פנימי כי בחירתכם מושכלת ונכונה. כי אתם מוצאים אצלנו את כל הסיבות לקיום חתונה גדולה רבת משתתפים, שבה תביאו לידי ביטוי את כל מה שחשוב לכם.

 

כאשר התמונות - ברזולוציה מצוינת - מדברות באופן כה כן וכה משכנע בעד עצמן, ממש מיותר להכביר מלים. נשמח אם תיצרו אתנו קשר ונצא לדרך בתכנון האירוע הבא שלכם שעשוי להתחיל כאן ועכשיו. כאשר מונים את שבחיו של הרמוזו – מראה העיניים הבולט והברור מייתר כל מלה. אתם נוכחים כיצד גודל, איכות, עצמה, טכנולוגיה, שף, צוות עובדים מקצועי ואנשים שמחויבים ללא פשרות לאירוע שלכם ישקיעו כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לאפשר לכל להגשים את החלום על החתונה החלומית שלכם. 


תמונה: אודות - הרמוזו Hermozo - אולמות אירועים
צור קשר